Archicad pamokos
 
 
 
Archicad
Architektams bei interjero dizaineriams
 
Privačių pamokų ir konsultacijų kainoraštis
 
•  Archicad pamokos vyksta nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Tai puiki galimybė mokytis, konsultuotis ar gauti greitąją pagalbą nepakilus iš savo darbo vietos. Svarbu turėti stabilų ir spartų interneto ryšį.
   
•  Gausite visų pamokų vaizdo įrašus, kuriuos patogu peržiūrėti bet kuriuo metu. Nereikia nerimauti, jei dėl informacijos gausos kažkas užsimiršta ar nespėjama pasižymėti per pamokas.
   
•  Privačių pamokų kaina priklausys nuo pasirinkto jų kiekio ir trukmės. Užsakant 4 ar daugiau pamokų iš karto, vienos pamokos kaina bus žemesnė nei vienkartinės pamokos ar konsultacijos.
   
•  Kainos nurodytos su mokesčiais, išrašoma sąskaita–faktūra.
 
Trukmė h:min Vienkartinės konsultacijos ar privačios pamokos kaina Vienos privačios pamokos kaina užsakant 4 ar daugiau pamokų iš karto*
0:15 20 EUR
0:30 40 EUR
1:00 60 EUR 50 EUR
1:30 80 EUR
2:00 100 EUR 75 EUR
2:30 120 EUR
3:00 140 EUR 100 EUR
 
*Pastaba: užsakant privačių pamokų paketą, jos turi būti išnaudotos per savaičių kiekį lygų užsakytų pamokų skaičiui, pvz., 4 pamokos turi būti išnaudotos 4 savaičių bėgyje (per 1 mėn.).
 
Dėmesio!
Iš patirties siūlome rinktis 3 val. trukmės pamokas vieną arba du kartus per savaitę. Žinių gausite tiek, kad nepastebėsite kaip tos valandos prabėgs! Mokymo procesas vyksta gana intensyviai, informacijos kiekis pakankamai didelis, todėl įsisavinant medžiagą ypač naudinga padirbėti Archicad’u tarp pamokų.

Įgūdžiai ir darbo greitis atsiranda su laiku – svarbu nuolat praktikuotis, atliekant įvairias užduotis savarankiškai. Kiekvieną pamoką pradedame nuo klausimų, iškilusių ruošiant namų darbus. Rekomenduojame paimti popieriaus lapą (ar atsidaryti Word failą) ir žymėtis klausimus.
 
Vita
Daliau, esi tikras lobių dalintojas! Tavo pamokose visada gaunu daugiau nei galiu tikėtis ar įsivaizduoti. Tai ne sausa teorija, bet paties išnarstyti Archicad’o niuansai, galimybės ir įvairios gudrybės, kurių kitą kartą net programoje nėra numatyta. Tobulinti žinias bei darbo kokybę pas tokį Guru – didelė dovana ir geriausia investicija sau!
 
Vita, interjero dizainerė   
Skaityti daugiau atsiliepimų»
 
Mokymo kursai uždarose grupėse
 
Mokymo kursai
Registracija į Archicad mokymo kursus šiuo metu UŽDARYTA. Jei norėtumėte pirmieji sužinoti apie rudenį planuojamus rengti kursus, prašome užpildyti šią anketą.
 
Archicad kursas interjero dizaineriams: nuo A iki Z

16 pamokų po 4 val. (iš viso 64 val.) pradedantiesiems
2024 m. kovo 19 – gegužės 24 d., antradieniais ir penktadieniais, nuo 10:00 iki 14:00 val.

Kaina: 1280 Eur 800 Eur*
 
 Uždaryta 
 
 
Archicad objektų kūrimas, importavimas ir redagavimas

6 pamokos po 4 val. (iš viso 24 val.) pažengusiems
2024 m. birželio 11–28 d., antradieniais ir penktadieniais, nuo 14:00 iki 18:00 val.

Kaina: 540 Eur 380 Eur*
 
 Uždaryta 
 
*Nuolaida nustoja galioti likus vienai savaitei iki mokymo kursų pradžios. Kainos nurodytos su mokesčiais, išrašoma sąskaita–faktūra.
 
Rūta
Sėkmingiausia šių metų investicija buvo į Archicad mokymus. Be galo džiaugiuosi priėmusi šį sprendimą, nes atsipirko jau bent 10 kartų! Dirbu Archicad’u ne vienus metus, tačiau būdama savamoksle daugumą dalykų dariau „kreivai” ir neefektyviai. Po mokymų mano brėžiniai tapo gražesni, o darbas – žymiai greitesnis. Daliaus patarimai ir tvarkingai sustatyti darbiniai šablonai nerealiai taupo laiką!
 
Rūta, architektė   
Skaityti daugiau atsiliepimų»
 
Mokymai projektavimo įmonėms
 
Info
Projektavimo įmonėms, planuojančioms pereiti prie Archicad’o ar jau dirbančioms šia sistema ir norinčioms pakelti darbuotojų kvalifikacijos lygį, mokymo programa parengiama atsižvelgiant į veiklos specifiką. Kursų kaina priklauso nuo pamokų ir dalyvių skaičiaus. Dėl konkretaus pasiūlymo kreiptis tiesiogiai.
 
Archicad pamokos Archicad pamokos Archicad pamokos
Archicad pamokos Archicad pamokos Archicad pamokos
Archicad pamokos Archicad pamokos Archicad pamokos
 
Mokymus veda „Archicad guru” vadinamas architektas Dalius Regelskis, turintis net 30 metų projektavimo patirties, iš kurių 25 metus dirbantis Archicad programa ir mokantis ja dirbti kitus.

1999-2008 m. Dalius atstovavo ir platino Archicad’ą Lietuvoje, pirmasis ėmė rengti mokymo kursus architektams bei interjero dizaineriams. Vėliau 12 metų dėstė Vilniaus dailės akademijoje, už ką 2017 m. jam suteiktas docento pedagoginis vardas.

Per savo ilgametę dėstymo praktiką Dalius yra parengęs projektavimo metodiką ir apmokęs dirbti Archicad programa apie 700 profesionalių architektų bei interjero dizainerių ir virš 400 VDA studentų. Pastaruosius 3-jus metus veda nuotolinius mokymus ir teikia privačias konsultacijas.
 
Dalius Regelskis
 
arch. Dalius Regelskis
+370 650 27452
archicad.pamokos@gmail.com
www.facebook.com/dalius72
 
 
Susisiekite jau dabar ir mes aptarsime pamokų temas bei suderinsime Jums tinkamą tvarkaraštį. Galima rinktis tiek privačias pamokas, tiek mokymo kursus grupėse. Mokantis privačiai pamokų temos ir kiekis priklausys nuo Jūsų asmeninių poreikių, o kaina – nuo valandų skaičiaus.
 
Mokymo dalyvių atsiliepimai:
 
Gabrielė
Labai dėkoju už fantastiškus kursus! Dirbau Archicad’u studijų laikais, bet per 10 metų viskas pasimiršo ir, pasirodo, programa žymiai patobulėjo. Rekomenduoju šiuos kursus visiems, kas projektuoja ir nori sutaupyti laiko, praplėsti savo žinias bei sužinoti visokių triukų, kaip greitai modeliuoti. Kursai dinamiški, o Daliaus energija ir aistra persiduoda net per ekraną! Semtis žinių iš profesionalo – neįkainojama!
 
Gabrielė, interjero dizainerė   
 
Liudmila
Ilgai brandinau idėją pereiti iš Autocad’o į Archicad’ą. Domėjausi įvairiais mokymais, skaičiau atsiliepimus, bet Daliaus rengiami kursai buvo didžiausias atradimas! Ypač tai, kad pamokos įrašomos ir jas galima patogiai peržiūrėti vėliau. Ačiū, Daliau, už atsidavimą, kantrybę, suteiktas žinias bei gausybę patarimų. Manasis Archicad’o pažinimas dar tik prasidėjo ir labai džiaugiuosi, kad jis prasidėjo būtent čia!
 
Liudmila, interjero dizainerė   
 
Rūta
Daliau, esate geriausias dėstytojas, kokį esu turėjusi. Taip detaliai, sistemingai ir įdomiai pateikta kursų medžiaga suteikė puikų, gilų supratimą apie Archicad programą ir jos galimybes. Dėkoju, jog taip atvirai dalinatės sukauptomis žiniomis ir randate atsakymus į bet kokius iškilusius klausimus. Jūsų paskaitos tokio aukšto lygio, kad, manau, galėtumėte vesti kursus dėstytojams, kaip reikia dėstyti!
 
Rūta, architektė   
 
Ieva
Nuoširdžiai rekomenduoju šiuos Archicad’o kursus! Tai buvo geriausias mano pasirinkimas ir investicija. Nuosekliai ir aiškiai, žingsnis po žingsnio Dalius atveria plačias šios programos galimybes. Man tai buvo ne vien mokymo kursai, bet naujo etapo pradžia interjero projektavime. Ačiū, Daliau, už pozityvią energiją, atvirumą, už dalijimąsi žiniomis bei patirtimi! Dabar tik prie darbų ir kartoti, kartoti, kartoti!
 
Ieva, interjero dizainerė   
 
Jokūbas
Užsirašiau į šiuos mokymus ne kaip architektas ar dizaineris, bet kaip statybos ir renovacijos projektų vystytojas. Archicad kursai praplėtė mano akiratį bei projektavimo procesų suvokimą. Kruopščiai ir dalykiškai Daliaus parengta mokymo metodika leido iš arčiau pažinti architektų virtuvę ir pramokti projektuoti pačiam. Tai unikalus „Crash Course” norintiems savo vizijas perkelti į 3D modelius ir brėžinius. Ačiū!
 
Jokūbas, NT vystytojas   
 
Gabrielė
Labai labai ačiū už kursus! Jaučiuosi įgavusi naujų galių ruošiant techninę projekto dalį. Šie Daliaus mokymai tarsi išsilaisvinimas iš senų savamoksliškų metodų ir kartu taip ilgai siektas darbų optimizavimas. Aišku, dar užtruksiu, kol pilnavertiškai įvaldysiu visas programos subtilybes, tačiau turint pamokų įrašus nėra baisu, jei kažkas pasimiršta.
 
Gabrielė, architektė   
 
Roberta
Likau sužavėta jūsų profesionalumu, kantrumu ir atsidavimu savo darbui. Pamokos ne tik informatyvios, bet ir be galo įdomios! Buvo puiki proga praeiti viską nuo A iki Z ir atrasti nepažintas Archicad programos galimybes, suformuoti naujus įgūdžius ir, svarbiausia, pagreitinti kasdienį projektavimo darbą. Tai neįkainojama patirtis ir puiki investicija, kuri atsiperka jau po pirmos savaitės pamokų.
 
Roberta, interjero dizainerė   
 
Elada
Archicad kursuose įgavau ne tik naujų žinių, bet ir daugiau pasitikėjimo savimi. Vieną dieną ryžausi keisti profesiją ir stačia galva pasinėriau į interjero dizaino mokslus. Kadangi išbandžiau ne vienus kursus, drąsiai galiu tvirtinti, kad Dalius iš tiesų išmokina dirbti! Tai aukšto pilotažo dėstytojas, pasižymintis nuoseklumu, atidumu, dėmesiu ir kantrybe. Toks jausmas lyg iš „Žiguliuko” persėstum į „Rolls-Royce”.
 
Elada, interjero dizainerė   
 
Neringa
Nujaučiau, kad visų niuansų geriausia semtis iš to, kas jau turi įgūdžių. Labai džiaugiuosi atradusi kursus, kurie pranoko mano lūkesčius. Nesitikėjau, kad gausiu tiek daug, bet labiausiai nustebino, kaip nuoširdžiai Dalius dalinasi savo žiniomis! Kadangi negalėjau dalyvauti gyvai, pamokas nagrinėjau žiūrėdama vaizdo įrašus. Mokytis pavyko puikiai, o kai iškildavo klausimų, Dalius viską išsamiai paaiškindavo.
 
Neringa, interjero dizainerė   
 
Laura
Labai dėmesingas ir į kiekvieną situaciją įsigilinantis dėstytojas, nuoširdžiai besidalinantis sukaupta patirtimi bei žiniomis. Pamokos kaskart prasidėdavo nuo dalyvių klausimų, kilusių ruošiant namų darbus ar dirbant prie asmeninių projektų. Dalius visada duodavo patarimų, o kitąsyk čia pat rasdavo naują sprendimą, kaip optimizuoti ir palengvinti darbą. Rekomenduoju visiems, norintiems įvaldyti Archicad programą!
 
Laura, interjero dizainerė   
 
Greta
Kai prisimenu, kad tikėjausi savarankiškai išmokti Archicad’u dirbti, o šventas naivume! Be jūsų, Daliau, pamokų dar dabar svarstyčiau, kodėl sienos nesueina ar kaip nišą suformuoti. Didžiausias pliusas, kad visos pamokos pilnai įrašomos ir vėliau žiūrint vaizdo įrašus galima savo tempu kartotis praeitą medžiagą. Ačiū už profesionalumą!
 
Greta, interjero dizainerė   
 
Aistė
Noriu paskatinti ir padrąsinti tuos, kurie svajoja kurti interjero projektus. Daliaus rengiami Archicad kursai – idealiausias būdas pradėti! Čia viskas labai aiškiai ir nuosekliai išdėstoma, nagrinėjamos įvairios temos, atskleidžiamos programos subtilybės. Esu dėkinga dėstytojui už jo kantrybę ir atsidavimą dirbant su mumis negailint viršvalandžių. Gavau didelę naudą, praplėčiau žinias ir gebėjimus. AČIŪ!
 
Aistė, interjero dizainerė   
 
Vaida
Daliau, tavo pamokos kaip svajonės išsipildymas! Turi ypatingą pedagogo dovaną – visuomet kantrus, nuoseklus, pilnas energijos ir geranoriškumo paaiškinti iki smulkiausių detalių. Po šių mokymų Archicad’as tampa nepamainomu įrankiu, pasitikėjimas savimi pakyla iki dangaus. Sužinojau daug naujovių, o tavo patarimai organizuojant darbą tiesiog neįkainuojami. Užsimerkusi rekomenduoju!
 
Vaida, architektė   
 
Urtė
Pradėjusi šį kursą visiškai nuo nulio, net nesitikėjau tokio rezultato, kurį pasiekiau padedant dėstytojui. Gyvenime esu gana reikli, bet tai, su kokiu atsidavimu dirba Dalius, manau, yra kiekvieno studento svajonė. Nuostabus mokytojas, turintis didelę patirtį ir dar didesnį polėkį padėti ir išugdyti savo studentus. Ačiū labai už suteiktas žinias!
 
Urtė, interjero dizainerė   
 
Asta
Archicad pamokos yra geriausia, ką atradau savo interjerų kūrimo kelyje. Programos galimybės su kiekvienais metais tobulėja. Mokiausi pas Dalių prieš 5 metus ir dabar – skirtumas tikrai didelis, gausu naujovių, viskas labiau automatizuota. Didžiausia naujovė – parametrinių objektų kūrimas naudojant segmentuotas sijas ir kolonas. Tai kažkas ohoho! Dalius visada turi kuo nustebinti!
 
Asta, interjero dizainerė   
 
Kristina
Ačiū už nuoseklų ir aiškų mokymą, kantrybę, detalumą – vau kaip viskas gerai! Mokytis buvo smagu ir įdomu, gavau gilų pasikartojimą kartu su naujais ir pamirštais dalykais. Lig šiol buvo miglotas kalkės naudojimas – dabar atėjo aiškumas! Po kursų formuoju naujus įgūdžius ir projektuose pagaliau atsiranda tvarka. Belieka deramai įsisavinti ir pritaikyti įgytas žinias. Daliau, esi superinis dėstytojas!
 
Kristina, interjero dizainerė   
 
Laura
Dėkoju už Archicad kursus, kuriuose gavau be galo daug naudingų žinių. Informacija pateikta struktūriškai ir nuosekliai. Savarankiškai nagrinėdama programą nebūčiau tiek visko atradusi, todėl Daliaus sukaupta patirtis bei metodika ypač vertinga. Kartojantis medžiagą labai padeda pamokų vaizdo įrašai. Dalius uždega, motyvuoja, sužadina norą dirbti Archicad’u – džiaugiuosi mūsų pažintimi!
 
Laura, architektė   
 
Indrė
Esu Archicad savamokslė, dirbanti 7 metus. Ateidama į šiuos kursus nė nenumaniau, kiek daug veiksmų dariau sudėtingai, neturėdama kada aiškintis visų subtilybių. Kai dabar pagalvoju, kad brėžinius kadaise ruošdavau AutoCAD’u iš paprastų linijų, o tada modeliuodavau Max’u vien tam, kad užsakovams parodyti 3D vaizdus, net siaubas ima, kiek laiko gaišdavau veltui. Nuoširdžiausia padėka Daliui už pamokas!
 
Indrė, interjero dizainerė   
 
Lina
Širdingai AČIŪ už superinius kursus! Už tai, kad atvirai dalinatės savo žiniomis ir patirtimi, už neišsenkančią kantrybę, už visus tuos išsamius paaiškinimus bei atsakymus į nesibaigiančius klausimus, už gausybę patarimų ir triukų, leidžiančių pagreitinti, palengvinti darbą. Po šių kursų jaučiuosi labiau savimi pasitikinti, atsirado motyvacija tobulėti, siekti svajonių tikslo. Ačiū, kad esate šio įkvėpimo variklis!
 
Lina, interjero dizainerė   
 
Karina
Turbūt sunku rasti labiau naudingas Archicad pamokas nei pas Dalių. Tai auksinės kantrybės žmogus, kuris išmokys dirbti kiekvieną! Kreipiausi vos su keliais klausimais, o išsprendžiau ne vienus metus kauptas problemas ir spragas. Pagal Daliaus metodiką projektus rengiu greičiau, efektyviau bei detaliau. Tarsi naujai atradau programą – užgimė antras kvėpavimas, o darbas tapo grynu malonumu!
 
Karina, interjero dizainerė   
 
Eugenijus
Kursų medžiaga puikiai susisteminta, gausu praktinių patarimų, didelis dėmesys detalėms. Iš pradžių kiek nerimavau dėl „online” formato, bet abejonės netrukus išsisklaidė – Dalius laisvai komunikuoja, sklandžiai ir nuosekliai veda mokymus, suprantamai pateikia informaciją, operatyviai atsako į klausimus. Jaučiasi ilgametė darbo patirtis bei atsidavimas! Rekomenduoju visiems, kas nori išmokti Archicad.
 
Eugenijus, architektas   
 
Orinta
Mokslai pas Dalių – geriausias mano pasirinkimas! Šitaip aiškiai dėstančių ir savo sričiai pasišventusių žmonių būna vienetai. Drąsiai galiu teigti – tai vieninteliai kursai Lietuvoje, kur ne tik atveriamos didžiulės Archicad’o galimybės, bet iš tikrųjų išmokoma šia programa dirbti. Dėstytojas nuoširdžiai dalinasi sukauptu įdirbiu ir patirtimi.
 
Orinta, interjero dizainerė   
 
Rūta
Sėkmingiausia šių metų investicija buvo į Archicad mokymus. Be galo džiaugiuosi priėmusi šį sprendimą, nes atsipirko jau bent 10 kartų! Dirbu Archicad’u ne vienus metus, tačiau būdama savamoksle daugumą dalykų dariau „kreivai” ir neefektyviai. Po mokymų mano brėžiniai tapo gražesni, o darbas – žymiai greitesnis. Daliaus patarimai ir tvarkingai sustatyti darbiniai šablonai nerealiai taupo laiką!
 
Rūta, architektė   
 
Vita
Daliau, esi tikras lobių dalintojas! Tavo pamokose visada gaunu daugiau nei galiu tikėtis ar įsivaizduoti. Tai ne sausa teorija, bet paties išnarstyti Archicad’o niuansai, galimybės ir įvairios gudrybės, kurių kitą kartą net programoje nėra numatyta. Tobulinti žinias bei darbo kokybę pas tokį Guru – didelė dovana ir geriausia investicija sau!
 
Vita, interjero dizainerė   
 
Rūta
Begaliniai faini ir naudingi kursai! Nepaliauja stebinti Daliaus užsidegimas, atsidavimas darbui ir dėstymui – iki smulkmenų viską apgalvojęs bei pasiruošęs. Ir dar ta beribė kantrybė vėl ir vėl atsakinėjant į tuos pačius studentų klausimus. Tai ne tik savo srities profesionalas, bet ir nuostabus žmogus! Labai rekomenduoju mokytis pas Dalių tiek pradedantiesiems, tiek norintiems augti bei tobulėti.
 
Rūta, interjero dizainerė   
 
Laura
Šie kursai – pilni atradimų! Eidama į juos turėjau bendrą supratimą, šiek tiek darbavausi Archicad’u, tačiau Daliaus metodika ir praktiniai patarimai atvėrė man naujas, dar nepažintas programos galimybes. Pavyzdžiui, sieninių dekorų, karnizų, grindjuosčių modeliavimas ir automatinis jų skaičiavimas – tai tiesiog fantastika!
 
Laura, interjero dizainerė   
 
Gintarė
Labai džiaugiuosi atradusi šias Archicad pamokas! Gavau daug žinių, kurios palengvino mano darbą, tapo suprantamesnis visas projekto rengimo procesas. Užsakovams, apdailos meistrams, baldų gamintojams dabar pateikiu aiškesnius, kokybiškesnius brėžinius, ką jie iškart pastebėjo, ir dėl to jaučiuosi profesionalesnė specialistė.
 
Gintarė, interjero dizainerė   
 
Arūnas
Pradėjęs mokytis Archicad programos, maniau, kad bus sunkiau. Tačiau Daliaus pamokų dėka viskas pasisuko priešingai. Pasirodo, jis ne tik puikus architektas, bet ir Mokytojas iš didžiosios raidės. Medžiagą išdėsto taip tvarkingai ir suprantamai, kad jau po pirmų užsiėmimų ėmiau dirbti savarankiškai. Džiaugiuosi, kad gyvenimo keliai mus suvedė.
 
Arūnas, architektas   
 
Marija
Kreipiausi dėl Archicad pamokų, nes jaučiau, kad išnaudoju kokius 10% programos galimybių. Pradėjusi mokytis supratau, kad dar mažiau, kadangi braižiau viską iš linijų kaip Autocad’e. Jau per pirmas pamokas išmokau 3D modeliavimo ir tada atsivėrė visas Archicad’o grožis! Pamokos su Daliumi – tai greitas ir tikslingas būdas struktūrizuotai gauti pagrindus ir gilinti žinias. Vienareikšmiškai rekomenduoju!
 
Marija, architektė   
 
Agnė
Daliaus vedamose Archicad pamokose kaskart išmokstu naujų būdų, kaip dirbti greičiau ir efektyviau. Tai be galo kantrus dėstytojas, turintis labai daug žinių ir gebantis jas perduoti aiškiai ir konstruktyviai. Jei iškilus klausimams nerandu sprendimo, nebesijaučiu patekusi į aklavietę, žinau, kad yra Dalius, kuris pagelbės bet kokioje situacijoje.
 
Agnė, interjero dizainerė   
 
Ana
Retai dabar sutinkamas toks atsidavimas savo darbui, auditorijai, studentams. Dėstoma medžiaga pateikiama labai aiškiai ir profesionaliai, išsamiai atsakoma į kiekvieną iškilusį klausimą. Kursuose praleistas laikas atsiperka per pagreitėjusį darbo procesą. Ačiū, Daliau, už įkvėpimą, puikią nuotaiką, vertingą ir įdomią informaciją!
 
Ana, interjero dizainerė   
 
Viktorija
Archicad kursai viršijo lūkesčius! Dalius fantastiškas dėstytojas, išaiškina viską iki mažiausių detalių, duodamas aibę patarimų iš savo ilgametės praktinės patirties. Šios pamokos yra puikus būdas atnaujinti ir praplėsti žinias – nauda pajuntama iškart vos ėmus taikyti tai savo projektuose. Rekomenduoju ir jau laukiu kitų kursų!
 
Viktorija, interjero dizainerė   
 
Vitalijus
Dalius yra PROFAS, sukaupęs didelį patirties bagažą. Jo gebėjimas pedagogiškai ir koncentruotai pateikti informaciją mano žinias ir įgūdžius pakėlė į kitą lygį. Vien ko vertas visų brėžinių paleidimas spaudai vienu piršto paspaudimu! O kur dar mechaninio darbo automatizavimas. Žodžiu, jei sieki būti PRO, tai ir mokytis turi tik pas PRO.
 
Vitalijus, architektas   
 
Eglė
Esu dėkinga gyvenimui, kad mano pirma pažintis su Archicad’u prasidėjo Daliaus mokymuose. Nuoširdus palaikymas nuo pirmų žingsnių iki realių didelių projektų. Begalinė kantrybė, dėmesys ir gebėjimas perteikti programos galimybes suprantama kalba. Tai mokytojas, kuris dalinasi ne tik žiniomis, bet ir savo patirtimi bei atradimais.
 
Eglė, interjero dizainerė   
 
Rūta
Po Daliaus pamokų pradėjau jausti malonumą projektuoti – darbas dabar vyksta žymiai greičiau! Brėžiniai tapo gerokai informatyvesni, pagerėjo jų grafika, išpildymas. Visada prisiminsiu Daliaus žodžius, kad norint gerai įsisavinti Archicad programą, turi dirbti kiekvieną dieną. Didelis AČIŪ pačiam geriausiam Archicad mokytojui!
 
Rūta, architektė   
 
Lina
Archicad pamokos su Daliumi buvo vienas geriausių mano sprendimų. Tuo metu projektavau daugiabučių namų kvartalą ir kreipiausi su prašymu pamokyti rengti langų ir durų žiniaraščius. Daliui peržiūrėjus atsiųstą projektą ir paaiškinus, ką dar jame galiu pagerinti ir automatizuoti, paėmiau 16 privačių pamokų. Jų dėka mano darbo greitis padidėjo net 50%. Visiems labai rekomenduoju!
 
Lina, architektė   
 
Julija
Dalius yra išdirbęs interjero projektavimo sistemą, kurios pasimokius nėra baisu pradėti naują projektą nuo nulio. Tampa labai aišku, kaip sudaromi sluoksniai, brėžiniai, lentelės, kurių visuma suformuoja gražų išbaigtą projektą. Pamokų bonusas tas, kad Dalius kaip patyręs architektas paaiškina ne tik programos veikimą, bet ir standartinius atstumus, sienų konstrukcijas, dangų storius ir t.t.
 
Julija, interjero dizainerė   
 
Ingrida
15 metų dirbu Archicad programa ir jau atrodė, kad turiu sukaupusi pakankamai žinių ir įgūdžių projektui parengti. Tačiau klausimų vis daugėjo, kol galiausiai ryžausi pamokoms su profesionalu. Ir gavau labai daug! O svarbiausia – sutikau Mokytoją, kuris trykšta noru ir energija perteikti savo žinias bei didžiulę patirtį. Iš naujo atradau malonumą dirbti, norą mokytis ir vėl tobulėti. Ačiū, Daliau!
 
Ingrida, architektė   
 
Gabrielė
Dalius ne tik aiškiai ir kantriai išdėsto medžiagą, bet atsižvelgdamas į individualius poreikius parengia mokymo programą. Negailėdamas dalinasi tips’ais, padedančiais greičiau įsisavinti ir augti. Labai patiko, kad pamokos įrašomos ir jas galima peržiūrėti vėliau. Šie mokymai – tai pati geriausia investicija į save. Rekomenduoju visiems!
 
Gabrielė, interjero dizainerė   
 
Vilija
Smagu mokytis iš tikro savo srities profesionalo! Daliaus kursai buvo naudingi, prasmingi ir tiesiog nuoširdūs. Išsamūs atsakymai į mano praktinius klausimus dažnai viršydavo numatytą pamokų laiką. Dėstytojas visada rasdavo ir pasiūlydavo geriausią, patogiausią sprendimą bet kokiai konkrečiai situacijai ar problemai.
 
Vilija, architektė   
 
Vytautas
Superinės pamokos! Didžiausias privalumas tas, kad Dalius, išanalizavęs pateiktus projektus, iškart mato spragas ir duoda vertingų patarimų, ką juose galima padaryti geriau. Per užsiėmimus sužinojome daug naujų ir naudingų dalykų, bet svarbiausia – mokantis nesustojo einamieji darbai, su kiekviena pamoka projektai vis tobulėjo.
 
Vytautas, architektas   
 
Rūta
Ilgą laiką dirbau Revit’u, bet pakeitus darbo specifiką teko staigiai pereiti prie Archicad’o. Iš pirmo žvilgsnio programos gana panašios, visgi sklandžiai dirbti trukdė seni įpročiai. Ir čia į pagalbą atėjo Daliaus pamokos, kurių dėka perėjimas tapo aiškus ir tikslingas. Archicad programa pateisino, netgi pranoko mano lūkesčius, tačiau be šių pamokų būčiau suvargusi ieškodama teisingo būdo tai padaryti.
 
Rūta, architektė   
 
Valdas
Dėkingi Daliui už taip nuosekliai ir aiškiai išdėstytą Archicad kursą. Iš anksto suderinta paskaitų programa, įtraukiant individualias ir įmonei aktualias temas, užtikrino sklandų perėjimą prie naujo projektavimo įrankio. Patiko Daliaus lankstumas – mokymas orientuotas ne tik į programos galimybių atskleidimą, bet ir konkrečių „keisčiausių” praktikoje kylančių užduočių sprendimus. Rekomenduojame!
 
Valdas, architektas   
 
Gintarė
Viską, ką lig šiol atrodė, kad žinau, teko mokytis iš naujo. Projektuoti Archicad’u pagal Daliaus metodiką tapo ir efektyviau, ir greičiau. Tai, kas anksčiau užimdavo gausybę laiko, ypač ruošiant techninius brėžinius, dabar vyksta taip lengvai, kad sunku net suvokti. Tereikia atidžiau kurti 3D modelį, o visa kita – vienas malonumas!
 
Gintarė, interjero dizainerė   
 
Raminta
Geriausios Archicad pamokos! Daliaus profesionalumas, kantrybė, pastabumas, nuoseklumas, pagalba net po pamokų padėjo puikiai įsisavinti programą. Rinkausi šiuos kursus norėdama išmokti ruošti pastatų pjūvius su daugiasluoksnių konstrukcijų vaizdavimu, o taip pat automatizuoti gaminių bei medžiagų žiniaraščius. Labai rekomenduoju!
 
Raminta, architektė   
 
DaliusArt.com
 
Daliaus Regelskio grafikos darbai, įkvėpti Vilniaus, Kretos ir Niujorko:
DaliusArt.com
 
Naudingos nuorodos:
 
Welcome to Archicad
   graphisoft.com/archicad   
 
Get your free Archicad
   myarchicad.com
 
Archicad atstovas Lietuvoje
   designsolutions.lt
 
Archicad 25 Help
   help.graphisoft.com
 
Archicad Community
   community.graphisoft.com
 
Archicad on YouTube
   youtube.com/archicad
 
Archicad on Facebook
   facebook.com/archicad
 
Objects for Archicad
   graphisoft.com/downloads
 

 
Paslaugos.lt    Instagram: Archicad.pamokos
© Archicad-pamokos.lt