Archicad objektų kūrimo kursas startuoja SAUSIO 16
 
 
 
Archicad
Architektams bei interjero dizaineriams
 
Privačių pamokų ir konsultacijų kainoraštis
 
•  Archicad pamokos vyksta nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Tai puiki galimybė mokytis, konsultuotis ar gauti greitąją pagalbą nepakilus iš savo darbo vietos. Svarbu turėti stabilų ir spartų interneto ryšį.
   
•  Gausite visų pamokų vaizdo įrašus, kuriuos patogu peržiūrėti bet kuriuo metu. Nereikia nerimauti, jei dėl informacijos gausos kažkas užsimiršta ar nespėjama pasižymėti per pamokas.
   
•  Privačių pamokų kaina priklausys nuo pasirinkto jų kiekio ir trukmės. Užsakant 4 ar daugiau pamokų iš karto, vienos pamokos kaina bus žemesnė nei vienkartinės pamokos ar konsultacijos.
   
•  Kainos nurodytos su mokesčiais, išrašoma sąskaita–faktūra.
 
Trukmė h:min Vienkartinės konsultacijos ar privačios pamokos kaina Vienos privačios pamokos kaina užsakant 4 ar daugiau pamokų iš karto*
0:15 20 EUR
0:30 40 EUR
1:00 60 EUR 50 EUR
1:30 80 EUR
2:00 100 EUR 75 EUR
2:30 120 EUR
3:00 140 EUR 100 EUR
 
*Pastaba: užsakant privačių pamokų paketą, jos turi būti išnaudotos per savaičių kiekį lygų užsakytų pamokų skaičiui, pvz., 4 pamokos turi būti išnaudotos 4 savaičių bėgyje (per 1 mėn.).
 
Dėmesio!
Iš patirties siūlome rinktis 3 val. trukmės pamokas vieną arba du kartus per savaitę. Žinių gausite tiek, kad nepastebėsite kaip tos valandos prabėgs! Mokymo procesas vyksta gana intensyviai, informacijos kiekis pakankamai didelis, todėl įsisavinant medžiagą ypač naudinga padirbėti Archicad’u tarp pamokų.

Įgūdžiai ir darbo greitis atsiranda su laiku – svarbu nuolat praktikuotis, atliekant įvairias užduotis savarankiškai. Kiekvieną pamoką pradedame nuo klausimų, iškilusių ruošiant namų darbus. Rekomenduojame paimti popieriaus lapą (ar atsidaryti Word failą) ir žymėtis klausimus.
 
Gintarė
Labai džiaugiuosi atradusi šias Archicad pamokas! Gavau daug žinių, kurios palengvino mano darbą, tapo suprantamesnis visas projekto rengimo procesas. Užsakovams, apdailos meistrams, baldų gamintojams dabar pateikiu aiškesnius, kokybiškesnius brėžinius, ką jie iškart pastebėjo, ir dėl to jaučiuosi profesionalesnė specialistė.
 
Gintarė, interjero dizainerė   
Skaityti daugiau atsiliepimų»
 
Mokymo kursai uždarose grupėse
 
Mokymo kursai
Dėmesio! Prasidėjo registracija į nuotolinius Archicad mokymo kursus. Dalyvių skaičius grupėse ribotas, tad jei nusprendėte mokytis, siūlome nedelsti ir registruotis jau dabar.
 
Archicad kursas interjero dizaineriams: nuo A iki Z

15 pamokų po 4 val. (iš viso 60 val.) pradedantiesiems
2023 m. spalio 17 – gruodžio 19 d., antradieniais ir penktadieniais, nuo 10:00 iki 14:00 val.

Kaina: 1200 Eur 750 Eur*
 
 Uždaryta 
 
 
Archicad objektų kūrimas, importavimas ir redagavimas

5 pamokos po 4 val. (iš viso 20 val.) pažengusiems
2024 m. sausio 16-30 d., antradieniais ir penktadieniais, nuo 10:00 iki 14:00 val.

Kaina: 450 Eur 320 Eur*
 
 Registruotis 
 
*Nuolaida nustoja galioti likus vienai savaitei iki mokymo kursų pradžios. Kainos nurodytos su mokesčiais, išrašoma sąskaita–faktūra.
 
Lina
Širdingai AČIŪ už superinius kursus! Už tai, kad atvirai dalinatės savo žiniomis ir patirtimi, už neišsenkančią kantrybę, už visus tuos išsamius paaiškinimus bei atsakymus į nesibaigiančius klausimus, už gausybę patarimų ir triukų, leidžiančių pagreitinti, palengvinti darbą. Po šių kursų jaučiuosi labiau savimi pasitikinti, atsirado motyvacija tobulėti, siekti svajonių tikslo. Ačiū, kad esate šio įkvėpimo variklis!
 
Lina, interjero dizainerė   
Skaityti daugiau atsiliepimų»
 
Mokymai projektavimo įmonėms
 
Info
Projektavimo įmonėms, planuojančioms pereiti prie Archicad’o ar jau dirbančioms šia sistema ir norinčioms pakelti darbuotojų kvalifikacijos lygį, mokymo programa parengiama atsižvelgiant į veiklos specifiką. Kursų kaina priklauso nuo pamokų ir dalyvių skaičiaus. Dėl konkretaus pasiūlymo kreiptis tiesiogiai.
 
Archicad pamokos Archicad pamokos Archicad pamokos
Archicad pamokos Archicad pamokos Archicad pamokos
Archicad pamokos Archicad pamokos Archicad pamokos
 
Mokymus veda „Archicad guru” vadinamas architektas Dalius Regelskis, turintis virš 20 metų darbo patirties, iš jų 9 metus atstovavęs Archicad’ą Lietuvoje ir 12 metų dėstęs Vilniaus dailės akademijoje.

Per savo ilgametę dėstymo praktiką Dalius yra parengęs projektavimo metodiką ir apmokęs dirbti Archicad programa apie 300 profesionalių architektų bei interjero dizainerių ir virš 400 VDA studentų.
 
Dalius Regelskis
 
arch. Dalius Regelskis
+370 650 27452
archicad.pamokos@gmail.com
www.facebook.com/dalius72
 
 
Susisiekite jau dabar ir mes aptarsime pamokų temas bei suderinsime Jums tinkamą tvarkaraštį. Galima rinktis tiek privačias pamokas, tiek mokymo kursus grupėse. Mokantis privačiai pamokų temos ir kiekis priklausys nuo Jūsų asmeninių poreikių, o kaina – nuo valandų skaičiaus.
 
Mokymo dalyvių atsiliepimai:
 
Vaida
Daliau, tavo pamokos kaip svajonės išsipildymas! Turi ypatingą pedagogo dovaną – visuomet kantrus, nuoseklus, pilnas energijos ir geranoriškumo paaiškinti iki smulkiausių detalių. Po šių mokymų Archicad’as tampa nepamainomu įrankiu, pasitikėjimas savimi pakyla iki dangaus. Sužinojau daug naujovių, o tavo patarimai organizuojant darbą tiesiog neįkainuojami. Užsimerkusi rekomenduoju!
 
Vaida, architektė   
 
Urtė
Pradėjusi šį kursą visiškai nuo nulio, net nesitikėjau tokio rezultato, kurį pasiekiau padedant dėstytojui. Gyvenime esu gana reikli, bet tai, su kokiu atsidavimu dirba Dalius, manau, yra kiekvieno studento svajonė. Nuostabus mokytojas, turintis didelę patirtį ir dar didesnį polėkį padėti ir išugdyti savo studentus. Ačiū labai už suteiktas žinias!
 
Urtė, interjero dizainerė   
 
Asta
Archicad pamokos yra geriausia, ką atradau savo interjerų kūrimo kelyje. Programos galimybės su kiekvienais metais tobulėja. Mokiausi pas Dalių prieš 5 metus ir dabar – skirtumas tikrai didelis, gausu naujovių, viskas labiau automatizuota. Didžiausia naujovė – parametrinių objektų kūrimas naudojant segmentuotas sijas ir kolonas. Tai kažkas ohoho! Dalius visada turi kuo nustebinti!
 
Asta, interjero dizainerė   
 
Kristina
Ačiū už nuoseklų ir aiškų mokymą, kantrybę, detalumą – vau kaip viskas gerai! Mokytis buvo smagu ir įdomu, gavau gilų pasikartojimą kartu su naujais ir pamirštais dalykais. Lig šiol buvo miglotas kalkės naudojimas – dabar atėjo aiškumas! Po kursų formuoju naujus įgūdžius ir projektuose pagaliau atsiranda tvarka. Belieka deramai įsisavinti ir pritaikyti įgytas žinias. Daliau, esi superinis dėstytojas!
 
Kristina, interjero dizainerė   
 
Laura
Dėkoju už Archicad kursus, kuriuose gavau be galo daug naudingų žinių. Informacija pateikta struktūriškai ir nuosekliai. Savarankiškai nagrinėdama programą nebūčiau tiek visko atradusi, todėl Daliaus sukaupta patirtis bei metodika ypač vertinga. Kartojantis medžiagą labai padeda pamokų vaizdo įrašai. Dalius uždega, motyvuoja, sužadina norą dirbti Archicad’u – džiaugiuosi mūsų pažintimi!
 
Laura, architektė   
 
Indrė
Esu Archicad savamokslė, dirbanti 7 metus. Ateidama į šiuos kursus nė nenumaniau, kiek daug veiksmų dariau sudėtingai, neturėdama kada aiškintis visų subtilybių. Kai dabar pagalvoju, kad brėžinius kadaise ruošdavau AutoCAD’u iš paprastų linijų, o tada modeliuodavau Max’u vien tam, kad užsakovams parodyti 3D vaizdus, net siaubas ima, kiek laiko gaišdavau veltui. Nuoširdžiausia padėka Daliui už pamokas!
 
Indrė, interjero dizainerė   
 
Lina
Širdingai AČIŪ už superinius kursus! Už tai, kad atvirai dalinatės savo žiniomis ir patirtimi, už neišsenkančią kantrybę, už visus tuos išsamius paaiškinimus bei atsakymus į nesibaigiančius klausimus, už gausybę patarimų ir triukų, leidžiančių pagreitinti, palengvinti darbą. Po šių kursų jaučiuosi labiau savimi pasitikinti, atsirado motyvacija tobulėti, siekti svajonių tikslo. Ačiū, kad esate šio įkvėpimo variklis!
 
Lina, interjero dizainerė   
 
Karina
Turbūt sunku rasti labiau naudingas Archicad pamokas nei pas Dalių. Tai auksinės kantrybės žmogus, kuris išmokys dirbti kiekvieną! Kreipiausi vos su keliais klausimais, o išsprendžiau ne vienus metus kauptas problemas ir spragas. Pagal Daliaus metodiką projektus rengiu greičiau, efektyviau bei detaliau. Tarsi naujai atradau programą – užgimė antras kvėpavimas, o darbas tapo grynu malonumu!
 
Karina, interjero dizainerė   
 
Eugenijus
Kursų medžiaga puikiai susisteminta, gausu praktinių patarimų, didelis dėmesys detalėms. Iš pradžių kiek nerimavau dėl „online” formato, bet abejonės netrukus išsisklaidė – Dalius laisvai komunikuoja, sklandžiai ir nuosekliai veda mokymus, suprantamai pateikia informaciją, operatyviai atsako į klausimus. Jaučiasi ilgametė darbo patirtis bei atsidavimas! Rekomenduoju visiems, kas nori išmokti Archicad.
 
Eugenijus, architektas   
 
Orinta
Mokslai pas Dalių – geriausias mano pasirinkimas! Šitaip aiškiai dėstančių ir savo sričiai pasišventusių žmonių būna vienetai. Drąsiai galiu teigti – tai vieninteliai kursai Lietuvoje, kur ne tik atveriamos didžiulės Archicad’o galimybės, bet iš tikrųjų išmokoma šia programa dirbti. Dėstytojas nuoširdžiai dalinasi sukauptu įdirbiu ir patirtimi.
 
Orinta, interjero dizainerė   
 
Rūta
Sėkmingiausia šių metų investicija buvo į Archicad mokymus. Be galo džiaugiuosi priėmusi šį sprendimą, nes atsipirko jau bent 10 kartų! Dirbu Archicad’u ne vienus metus, tačiau būdama savamoksle daugumą dalykų dariau „kreivai” ir neefektyviai. Po mokymų mano brėžiniai tapo gražesni, o darbas – žymiai greitesnis. Daliaus patarimai ir tvarkingai sustatyti darbiniai šablonai nerealiai taupo laiką!
 
Rūta, architektė   
 
Vita
Daliau, esi tikras lobių dalintojas! Tavo pamokose visada gaunu daugiau nei galiu tikėtis ar įsivaizduoti. Tai ne sausa teorija, bet paties išnarstyti Archicad’o niuansai, galimybės ir įvairios gudrybės, kurių kitą kartą net programoje nėra numatyta. Tobulinti žinias bei darbo kokybę pas tokį Guru – didelė dovana ir geriausia investicija sau!
 
Vita, interjero dizainerė   
 
Laura
Šie kursai – pilni atradimų! Eidama į juos turėjau bendrą supratimą, šiek tiek darbavausi Archicad’u, tačiau Daliaus metodika ir praktiniai patarimai atvėrė man naujas, dar nepažintas programos galimybes. Pavyzdžiui, sieninių dekorų, karnizų, grindjuosčių modeliavimas ir automatinis jų skaičiavimas – tai tiesiog fantastika!
 
Laura, interjero dizainerė   
 
Rūta
Begaliniai faini ir naudingi kursai! Nepaliauja stebinti Daliaus užsidegimas, atsidavimas darbui ir dėstymui – iki smulkmenų viską apgalvojęs bei pasiruošęs. Ir dar ta beribė kantrybė vėl ir vėl atsakinėjant į tuos pačius studentų klausimus. Tai ne tik savo srities profesionalas, bet ir nuostabus žmogus! Labai rekomenduoju mokytis pas Dalių tiek pradedantiesiems, tiek norintiems augti bei tobulėti.
 
Rūta, interjero dizainerė   
 
Gintarė
Labai džiaugiuosi atradusi šias Archicad pamokas! Gavau daug žinių, kurios palengvino mano darbą, tapo suprantamesnis visas projekto rengimo procesas. Užsakovams, apdailos meistrams, baldų gamintojams dabar pateikiu aiškesnius, kokybiškesnius brėžinius, ką jie iškart pastebėjo, ir dėl to jaučiuosi profesionalesnė specialistė.
 
Gintarė, interjero dizainerė   
 
Arūnas
Pradėjęs mokytis Archicad programos, maniau, kad bus sunkiau. Tačiau Daliaus pamokų dėka viskas pasisuko priešingai. Pasirodo, jis ne tik puikus architektas, bet ir Mokytojas iš didžiosios raidės. Medžiagą išdėsto taip tvarkingai ir suprantamai, kad jau po pirmų užsiėmimų ėmiau dirbti savarankiškai. Džiaugiuosi, kad gyvenimo keliai mus suvedė.
 
Arūnas, architektas   
 
Marija
Kreipiausi dėl Archicad pamokų, nes jaučiau, kad išnaudoju kokius 10% programos galimybių. Pradėjusi mokytis supratau, kad dar mažiau, kadangi braižiau viską iš linijų kaip Autocad’e. Jau per pirmas pamokas išmokau 3D modeliavimo ir tada atsivėrė visas Archicad’o grožis! Pamokos su Daliumi – tai greitas ir tikslingas būdas struktūrizuotai gauti pagrindus ir gilinti žinias. Vienareikšmiškai rekomenduoju!
 
Marija, architektė   
 
Agnė
Daliaus vedamose Archicad pamokose kaskart išmokstu naujų būdų, kaip dirbti greičiau ir efektyviau. Tai be galo kantrus dėstytojas, turintis labai daug žinių ir gebantis jas perduoti aiškiai ir konstruktyviai. Jei iškilus klausimams nerandu sprendimo, nebesijaučiu patekusi į aklavietę, žinau, kad yra Dalius, kuris pagelbės bet kokioje situacijoje.
 
Agnė, interjero dizainerė   
 
Ana
Retai dabar sutinkamas toks atsidavimas savo darbui, auditorijai, studentams. Dėstoma medžiaga pateikiama labai aiškiai ir profesionaliai, išsamiai atsakoma į kiekvieną iškilusį klausimą. Kursuose praleistas laikas atsiperka per pagreitėjusį darbo procesą. Ačiū, Daliau, už įkvėpimą, puikią nuotaiką, vertingą ir įdomią informaciją!
 
Ana, interjero dizainerė   
 
Viktorija
Archicad kursai viršijo lūkesčius! Dalius fantastiškas dėstytojas, išaiškina viską iki mažiausių detalių, duodamas aibę patarimų iš savo ilgametės praktinės patirties. Šios pamokos yra puikus būdas atnaujinti ir praplėsti žinias – nauda pajuntama iškart vos ėmus taikyti tai savo projektuose. Rekomenduoju ir jau laukiu kitų kursų!
 
Viktorija, interjero dizainerė   
 
Vitalijus
Dalius yra PROFAS, sukaupęs didelį patirties bagažą. Jo gebėjimas pedagogiškai ir koncentruotai pateikti informaciją mano žinias ir įgūdžius pakėlė į kitą lygį. Vien ko vertas visų brėžinių paleidimas spaudai vienu piršto paspaudimu! O kur dar mechaninio darbo automatizavimas. Žodžiu, jei sieki būti PRO, tai ir mokytis turi tik pas PRO.
 
Vitalijus, architektas   
 
Eglė
Esu dėkinga gyvenimui, kad mano pirma pažintis su Archicad’u prasidėjo Daliaus mokymuose. Nuoširdus palaikymas nuo pirmų žingsnių iki realių didelių projektų. Begalinė kantrybė, dėmesys ir gebėjimas perteikti programos galimybes suprantama kalba. Tai mokytojas, kuris dalinasi ne tik žiniomis, bet ir savo patirtimi bei atradimais.
 
Eglė, interjero dizainerė   
 
Rūta
Po Daliaus pamokų pradėjau jausti malonumą projektuoti – darbas dabar vyksta žymiai greičiau! Brėžiniai tapo gerokai informatyvesni, pagerėjo jų grafika, išpildymas. Visada prisiminsiu Daliaus žodžius, kad norint gerai įsisavinti Archicad programą, turi dirbti kiekvieną dieną. Didelis AČIŪ pačiam geriausiam Archicad mokytojui!
 
Rūta, architektė   
 
Lina
Archicad pamokos su Daliumi buvo vienas geriausių mano sprendimų. Tuo metu projektavau daugiabučių namų kvartalą ir kreipiausi su prašymu pamokyti rengti langų ir durų žiniaraščius. Daliui peržiūrėjus atsiųstą projektą ir paaiškinus, ką dar jame galiu pagerinti ir automatizuoti, paėmiau 16 privačių pamokų. Jų dėka mano darbo greitis padidėjo net 50%. Visiems labai rekomenduoju!
 
Lina, architektė   
 
Julija
Dalius yra išdirbęs interjero projektavimo sistemą, kurios pasimokius nėra baisu pradėti naują projektą nuo nulio. Tampa labai aišku, kaip sudaromi sluoksniai, brėžiniai, lentelės, kurių visuma suformuoja gražų išbaigtą projektą. Pamokų bonusas tas, kad Dalius kaip patyręs architektas paaiškina ne tik programos veikimą, bet ir standartinius atstumus, sienų konstrukcijas, dangų storius ir t.t.
 
Julija, interjero dizainerė   
 
Ingrida
15 metų dirbu Archicad programa ir jau atrodė, kad turiu sukaupusi pakankamai žinių ir įgūdžių projektui parengti. Tačiau klausimų vis daugėjo, kol galiausiai ryžausi pamokoms su profesionalu. Ir gavau labai daug! O svarbiausia – sutikau Mokytoją, kuris trykšta noru ir energija perteikti savo žinias bei didžiulę patirtį. Iš naujo atradau malonumą dirbti, norą mokytis ir vėl tobulėti. Ačiū, Daliau!
 
Ingrida, architektė   
 
Gabrielė
Dalius ne tik aiškiai ir kantriai išdėsto medžiagą, bet atsižvelgdamas į individualius poreikius parengia mokymo programą. Negailėdamas dalinasi tips’ais, padedančiais greičiau įsisavinti ir augti. Labai patiko, kad pamokos įrašomos ir jas galima peržiūrėti vėliau. Šie mokymai – tai pati geriausia investicija į save. Rekomenduoju visiems!
 
Gabrielė, interjero dizainerė   
 
Vilija
Smagu mokytis iš tikro savo srities profesionalo! Daliaus kursai buvo naudingi, prasmingi ir tiesiog nuoširdūs. Išsamūs atsakymai į mano praktinius klausimus dažnai viršydavo numatytą pamokų laiką. Dėstytojas visada rasdavo ir pasiūlydavo geriausią, patogiausią sprendimą bet kokiai konkrečiai situacijai ar problemai.
 
Vilija, architektė   
 
Vytautas
Superinės pamokos! Didžiausias privalumas tas, kad Dalius, išanalizavęs pateiktus projektus, iškart mato spragas ir duoda vertingų patarimų, ką juose galima padaryti geriau. Per užsiėmimus sužinojome daug naujų ir naudingų dalykų, bet svarbiausia – mokantis nesustojo einamieji darbai, su kiekviena pamoka projektai vis tobulėjo.
 
Vytautas, architektas   
 
Rūta
Ilgą laiką dirbau Revit’u, bet pakeitus darbo specifiką teko staigiai pereiti prie Archicad’o. Iš pirmo žvilgsnio programos gana panašios, visgi sklandžiai dirbti trukdė seni įpročiai. Ir čia į pagalbą atėjo Daliaus pamokos, kurių dėka perėjimas tapo aiškus ir tikslingas. Archicad programa pateisino, netgi pranoko mano lūkesčius, tačiau be šių pamokų būčiau suvargusi ieškodama teisingo būdo tai padaryti.
 
Rūta, architektė   
 
Valdas
Dėkingi Daliui už taip nuosekliai ir aiškiai išdėstytą Archicad kursą. Iš anksto suderinta paskaitų programa, įtraukiant individualias ir įmonei aktualias temas, užtikrino sklandų perėjimą prie naujo projektavimo įrankio. Patiko Daliaus lankstumas – mokymas orientuotas ne tik į programos galimybių atskleidimą, bet ir konkrečių „keisčiausių” praktikoje kylančių užduočių sprendimus. Rekomenduojame!
 
Valdas, architektas   
 
Gintarė
Viską, ką lig šiol atrodė, kad žinau, teko mokytis iš naujo. Projektuoti Archicad’u pagal Daliaus metodiką tapo ir efektyviau, ir greičiau. Tai, kas anksčiau užimdavo gausybę laiko, ypač ruošiant techninius brėžinius, dabar vyksta taip lengvai, kad sunku net suvokti. Tereikia atidžiau kurti 3D modelį, o visa kita – vienas malonumas!
 
Gintarė, interjero dizainerė   
 
Raminta
Geriausios Archicad pamokos! Daliaus profesionalumas, kantrybė, pastabumas, nuoseklumas, pagalba net po pamokų padėjo puikiai įsisavinti programą. Rinkausi šiuos kursus norėdama išmokti ruošti pastatų pjūvius su daugiasluoksnių konstrukcijų vaizdavimu, o taip pat automatizuoti gaminių bei medžiagų žiniaraščius. Labai rekomenduoju!
 
Raminta, architektė   
 
DaliusArt.com
 
Daliaus Regelskio grafikos darbai, įkvėpti Vilniaus, Kretos ir Niujorko:
DaliusArt.com
 
Naudingos nuorodos:
 
Welcome to Archicad
   graphisoft.com/archicad   
 
Get your free Archicad
   myarchicad.com
 
Archicad atstovas Lietuvoje
   designsolutions.lt
 
Archicad 25 Help
   help.graphisoft.com
 
Archicad Community
   community.graphisoft.com
 
Archicad on YouTube
   youtube.com/archicad
 
Archicad on Facebook
   facebook.com/archicad
 
Objects for Archicad
   graphisoft.com/downloads
 

 
Paslaugos.lt    Instagram: Archicad.pamokos
© Archicad-pamokos.lt